Якщо Ви шукаєте місце в якому Ваша дитина або Ви самі бажаєте удосконалити мовні навички, тоді Вам до нас у школу іноземних мов MAG (My brAin Gym). На сьогоднішній день ми пропонуємо англійську, німецьку, французьку, румунську та українську мови. Нами запозичені найкращі методики навчання закордонних колег, ми удосконалюємо наші уміння i знання останніми впровадженням у вивченні мов, а також користуємося інноваційними технологіями. Головними нашими цілями є: дати знання та прислухатися до думки наших відвідувачів, багато з яких стали нашими друзями i невід’ємною частиною нашої команди. До складу наших викладачів входять яскраві особистості i головне професіонали своєї справи, які люблять свою роботу.

Наша команда молода i енергійна, тому за невеликий проміжок часу ми впровадили більше напрямків ( і все завдяки нашим клієнтам, які підказують нам напрямок).Ми розширили ланку шкільних предметів. Таких як: математика, алгебра, геометрія, фізика, хімія, підготовка до школи, розвиваючі заняття та послуги психолога та логопеда.

Родзинкою нашої школи є особиста валюта. Це неперевершене заохочення для дітей, заробляючи вони купують подарунки на тематичних святах, які вже стали невід’ємною традицією нашої школи. Незабутній Хелловін, у американському стилі, різнобарвний i неочікуваний Новий рік, неперевершене свято на День дітей. Так, це все про нас. Ми любимо дивувати i дарувати щастя нашим діткам.

Якщо Вам більше 13 ми теж маємо чим Вас порадувати. Набирайте потрібну кількість Евардсів і отримуйте квитки в кіно або знижку на навчання. Це стосується і більш старших наших відвідувачів. Ми раді дивувати.

Окремим нашим напрямком є підготовка до школи. Дуже швидко вона набула у нас зацікавленості серед батьків і їх чад. В групах до 4 дітей, можливий індивідуальний підхід, це немало значущий аспект, який подобається батькам. Швидкочитання, методика удосконалення навичок читання надається викладачем- практиком. Більш детально про цей напрямок можете прочитати тут.

Наші викладачі допомогли багатьом скласти іспити і виїхати закордон на роботу чи навчання. Ми досягли великих результатів за невеликий проміжок часу і пишаємося собою і нашими учнями та студентами. Серед досягнень: виграні і призові місця на олімпіадах, проходження таких екзаменів як PET,KET, IELTS вищий середнього або високий рівень, здача рівнів та підтвердження власного рівня у Гете інституті, складання ЗНО на високі бали, виїзд на навчання за кордон (не вивчавши мову у школі), у нас є переможці у Гринвіч змаганнях 80 з 80.Ми раді ділитися нашими здобутками і впевнені ,що на цьому ми не зупинимось.

Дзвоніть, пишіть, приходьте,   …