Вивчення іноземних мов – це крок у майбутнє. Багато батьків розуміють, що вивчення мови з дитинства надає більших можливостей для дітей. В нашому клубі представлені декілька груп, які діляться на вікові та по рівню знань. В кожній групі не більше 5-ти чоловік, що надає змогу викладачі приділити більше уваги. Заняття проходять двічі на тиждень по півтори години. Діти до першого класу займаються годину. Дітки 3-х річного і 4-х річного віку займаються в більш ігровій формі. Наші дітки заробляють Магіки, в більш маленькі наші учні збирають совеняток. На наших традиційних святах всі наші малята можуть придбати подарунки. Відповідно, найстаранніші отримають найкращі подарунки. Стимул і ціль- це найкращі мотивуючи компоненти для результату.

Групи діляться на:
  • малята 3-х-х та 4-х років;
  • дітки 5-ти та 6-ти років;
  • учні по рівню знань.

Ми не ставимо діток в одну групу, якщо у них велика різниця у віці. Адже, ми турбуємося і за те, щоб ваші діти знайшли друзів по інтересам у нашому клубі. Ми користуємося Оксфордськими книгами, залучаємо інноваційні технології. Наші викладачі завжди розшукують новизну. Основною метою наших занять ,щоб ваша дитина полюбила навчатися, розуміла і володіла іноземною мовою.